Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
pochmurno
21°C

Visit z gminą zawojowało Szczecin!

Ocena 0/5

441077342_1197764424964393_2494089803335892853_n 

„Piknik nad Odrą” to nietypowe targi turystyczne na świeżym powietrzu. Ich celem jest prezentacja oferty turystycznej tym wszystkim, którzy szukają wytchnienia na bałtyckich plażach. Na naszym stoisku dużo się działo!

Członkowie naszego stowarzyszenia wspólnie z gminą Trzebiatów przez ostatni weekend zachęcali nie tylko szczecinian do przyjazdu w nasze rejony. Bannery, rollapy, flagi i tysiące ulotek to jedno. Kilkanaście tysięcy ciekawych, potencjalnych turystów, to drugie. Nic dziwnego, na naszych stoiskach nie zabrakło ciekawych atrakcji! Dawid z Klaudią w średniowiecznych strojach opowiadali o historii Trzebiatowa i okolicznych wsi. IGA`cki Band, czyli zespół Jacka i Igi Wójcikiewicz zagrali mini recital śpiewając piosenki morskie i o morzu. Jacek „Jajut” Wójcikiewicz to od wielu lat stały bywalec Mrzeżyna. Zna naszą specyfikę, świat rybaków i żeglarzy.

Może ze Szczecina do naszej gminy nie jest najbliżej, ale za to z naszej gminy na plaże naprawdę blisko! Wbrew temu co sądzi wielu Polaków, Szczecin nie leży nad morzem. Warto więc, by mieszkańcy naszej stolicy też czasem poczuli pod stopami bałtycki piasek.

Dziękujemy naszym sponsorom:

·       SUS TRAVEL,

·       Dom Wczasowy Koral,

·       Venus Mrzeżyno,

·       Dom Wczasowo- Rehabilitacyjny Bałtyk Mrzeżyno,

którzy sfinansowali koncert IGA'cki Band.

Chcielibyśmy też bardzo podziękować Koło PTTK  "Baszta Kaszana" Trzebiatów w osobie Antoni Krzewicki  za merytoryczne wsparcie.

Ahoj!

mjo

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.